Poniedziałek, 23 października 2017 10:08, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii
Licznik odwiedzin:278579
 

Propozycje Gminnego Ośrodka Kultury w Porąbce na nowy rok szkolny 2014/2015

 

Działające na terenie Gminy Porąbka 4 świetlice środowiskowo – integracyjne zapraszają do udziału w bezpłatnych zajęciach w nowym roku szkolnym dzieci w wieku 6 – 12 lat.
Oferta jaką kierujemy do najmłodszych zawiera następujące formy działania:
- zajęcia edukacyjne w tym pomoc w nauce,
- zajęcia artystyczne (wokalne, muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, ceramiczne)
- gry i zabawy sportowe w tym zajęcia korekcyjne.
Świetlice czynne są w godzinach popołudniowych, a opiekę nad dziećmi sprawuje kadra wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów. Dodatkowo dzieci mają możliwość zjedzenia podwieczorku.   
 
Na zgłoszenia dzieci do udziału w zajęciach czekamy do 30 września osobiście lub pod numerami telefonów:
 
Świetlica środowiskowo- integracyjna w Bujakowie 33 810 80 29
Świetlica środowiskowo- integracyjna w Czańcu 33 810 91 02
Świetlica środowiskowo- integracyjna w Kobiernicach 33 810 84 03
Świetlica środowiskowo- integracyjna w Porąbce 33 810 60 55

DOM KULTURY W BUJAKOWIE:

Świetlica otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 18.00
Instruktor Magdalena Szwajca
Istnieje możliwość odbioru dzieci ze szkoły.
 
Warsztaty instrumentalne – instruktor Beata Kudłaciak – Szlagór: nauka gry na gitarze i keyboardzie (wtorek, środa)
Warsztaty ceramiczne – instruktor Bożena Hajduga (czwartek)
Warsztaty plastyczne – instruktor Grażyna Żmuda (wtorek)
Warsztaty regionalne – pierwszy piątek miesiąca
 
 

DOM KULTURY W CZAŃCU: 

Świetlica otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 17.00
Instruktor Lucyna Dwornik
Istnieje możliwość odbioru dzieci ze szkoły.
 
Zajęcia korekcyjne – rehabilitantka Katarzyna Błasiak (czwartek)
Warsztaty wokalne „MODERATO” instruktor Teresa Romik (sobota w godz. 10.00 – 13.00),
Warsztaty instrumentalne – instruktor Teresa Romik (poniedziałek w godz. 13.00 – 18.00),
Warsztaty plastyczne – instruktor Grażyna Żmuda (środa)
Warsztaty regionalne – drugi piątek miesiąca
Warsztaty teatralne – Grupy Teatralne BENGAKU: instruktor Gabriela Grabka-Grzechynia (wtorek, środa, czwartek 14.00 – 17.00)
Chór „Potok ” – dyrygent Halina Trojak
ZAJĘCIA PŁATNE:  zapisy i informacje pod nr tel. 667 100 025
Zajęcia językowe dla mam i dzieci – lektorzy Cyrille i Sabina Desainte de Mareville (wtorek 17.30 – 18.45)
Akademia małego Picassa : warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 2 – 4 latka (piątek 10.00 – 12.00)
Warsztaty baletowe – choreograf Magdalena Ławniczek (wtorek 15.30 – 17.30)
ZUMBA – instruktor Iwona Stec (wtorek, piątek 19.00 – 20.00)
 

DOM KULTURY W PORĄBCE:

Świetlica otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 17.00
Instruktor Urszula Adamus
Istnieje możliwość odbioru dzieci ze szkoły.
 
Warsztaty plastyczne – instruktor Grażyna Żmuda (piątek)
Warsztaty regionalne – trzeci piątek miesiąca
Warsztaty instrumentalne:
- instruktor Artur Pękala – nauka gry na keyboardzie i perkusji,
- instruktor Roman Pękala – nauka gry na instrumentach dętych (codziennie, kom: 606 143 651)
Orkiestra dęta – kapelmistrz Roman Pękala (piątek 18.00)
Chór „Zasolnica” – dyrygent Krzysztof Martyniak (środa 17.00)
Warsztaty modelarskie - instruktor Dariusz Szemik (poniedziałek, środa 16.00-18.00)
Warsztaty tańca i śpiewu regionalnego „PORĄBCZANIE” ( próby wtorek 17.00-18.30, środa godz 18.00-20.00) – choreograf Rafał Główka i Anna Zasada-Główka 
ZAJĘCIA PŁATNE:
ZUMBA – (wtorek  19.00 – 20.00)
 

DOM KULTURY W KOBIERNICACH:

Świetlica otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 18.00
Instruktor Magdalena Szwajca
Istnieje możliwość odbioru dzieci ze szkoły.
 
Warsztaty plastyczne – instruktor Grażyna Żmuda (czwartek)
Warsztaty regionalne – czwarty piątek miesiąca
Warsztaty instrumentalne – instruktor Marian Gniłka: nauka gry na keyboardzie i akordeonie (poniedziałek, środa, czwartek w godz. 13.00 – 17.00)
Warsztaty plastyczne – instruktor Marian Gniłka: ceramika, rzeźba (wtorek 13.00-17.00), rysunek, malarstwo ( piątek w godz. 13.00 – 17.00)
Warsztaty taneczne – instruktor Izabela Caputa (poniedziałek, środa, piątek)
Orkiestra dęta – (wtorek, czwartek)
ZAJĘCIA PŁATNE:
ZUMBA – (poniedziałek  19.00 – 20.00)
 
 

 

 
Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.