Wtorek, 12 listopada 2019 22:34, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Licznik odwiedzin:384320
 

Aktualności

Mikołajki 2019-11-04
Nabór do Chóru "Zasolnica" 2019-09-25
Nabór do Orkiestry Dętej 2019-09-04
Cz.Dz. 2019-05-09

Czechowice Dziedzice

zapraszają na wystawę filumenistyczną

Wystawa filumenistyczna

szkolenia 2019-04-24

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym udziałem w bezpłatnych szkoleniach

w ramach projektu "Gmina dla rozwoju kompetencji cyfrowych mieszkańców regionu"

przekazujemy poniżej najnowsze informacje w tym zakresie:

informacje dotyczące szkolenia

 

 

wyniki konkursu 2019-04-10

WYNIKI KONKURSU NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

ORGANIZOWANEGO PRZEZ

GMINNY OŚRODEK KULTURY W PORĄBCE:

PRZEDSZKOLA

KATEGORIA PISANKA:

I MIEJSCE NIKOLA GOMBARCZYK

II MIEJSCE GRZEGORZ KADELA

III MIEJSCE EWA MARCZAK

WYRÓŻNIENIE ZUZANNA ZEMANEK

KATEGORIA STROIK ŚWIĄTECZNY:

I MIEJSCE DOMINIK STOKŁOSA

II MIEJSCE LILIANA PAŁOSZ

III MIEJSCE ZOFIA KOWALSKA

WYROŻNIENIA ALEKSANDRA MYDLARZ, LENA GWARDIAK

KATEGORIA BARANEK, ZAJĄCZEK, KURKA:

I MIEJSCE WIKTORIA MAKOWSKA

II MIEJSCE AMELIA SANETRA

III MIEJSCE LENA GĄSIOREK

WYRÓŻNIENIA : AMELIA CHWALCZYK, JUDUTA PODWORSKA, LEON RYŁKO, AGATA KOLBER

KLASY I - III

KATEGORIA STROIK ŚWIĄTECZNY:

I MIEJSCE JOANNA KOŁEK

II MIEJSCE NADIA GĄSIOREK

III MIEJSCE PIOTR MALARZ

WYRÓŻNIENIE ALEKSANDRA TALAR

KATEGORIA BARANEK, ZAJĄCZEK, KURKA:

I MIEJSC E MATEUSZ SOWA

II MIEJSCE OLIWIA TABOR

III MIEJSCE WOJCIECH PSZCZÓŁKA

WYRÓŻNIENIA : WIKTORIA ZONTEK, HUBERT JANIK

KLASY IV-VI

KATEGORIA PISANKA:

I MIEJSCE ANNA CUDZICH

II MIEJSCE KSENIA ŁUKOWICZ

II MIEJSCE MILENA HONKISZ

WYRÓŻNIENIE PIOTR ŁATANIK

KATEGORIA STROIK ŚWIĄTECZNY:

I MIEJSCE JUSTYNA BIES

II MIEJSCE JUSTYNA STWORA

II MIEJSCE BARTŁOMIEJ KOZIEŁ

WYRÓŻNIENIA : MICHALINA CHWALCZYK, ALEKSANDRA ILCZAK, ALEKSANDRA PARTYCZNY,  MARTYNA WESOŁEK

KATEGORIA BARANEK, ZAJĄCZEK, KURKA:

I MIEJSCE NATALIA MALARZ

II MIEJSCE PATRYCJA LACHENDRO

III MIEJSCE MAKSYMILIAN SZYJOTA

KLASY VI-VIII ORAZ GIMNAZJUM

KATEGORIA PISANKA:

I MIEJSCE ZUZANNA KLIŚ

KATEGORIA STROIK ŚWIĄTECZNY:

I MIEJCSE ZUZANNA ADAMUS

II MIEJSCE NIKOLA SYGA

WYRÓŻNIONE PRACE, KTÓRE BYŁY NIEPRAWIDŁOWO OPISANE:

ADAM KRAWCZYK, KATARZYNA SIKORA, ZUZANNA DROŹDZIK, ZUZANNA FORTUNA, NATALIA RÓŻOWSKA.

Zwyciężcy Turnieju 2019-04-01

 

W dniu 30 marca br. w Szkole Podstawowej nr2 w Porąbce

odbył się Turniej Tenisa Stołowego

o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Porąbka.

Oto zwycięzcy:

2

3

4

5

1

 

szkolenie 2019-03-29
projekt 2019-03-20

W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PROJEKTU

"GMINA DLA ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW REGIONU"

OGŁASZAMY NABÓR KANDYDATÓW NA INSTRUKTORÓW DO PRZEPROWADZENIA SZKOLEŃ.

FORMULARZ

Ogłoszenie 2019-03-18

PROJEKT "GMINA DLA ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH

MIESZKAŃCÓW REGIONU"

projekt

nabór do Orkiestry Dętej 2018-08-31

Nabór do Orkiestry Dętej w Porąbce

fck_files/nabór orkiestra.doc

Nabór do zespołu "Porąbczanie"
 
Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.